Meie Tartu loomakliinikust natuke..

Sodalis OÜ on väike pereettevõte Lõuna-Eestist. Lõuna-Eestist seepärast, et elukohaks on Põlva, aga kliinikud asuvad Võrus, Räpinas ja Tartus.

Sodalise kõige uuem kliinik on avatud Tartus Forseliuse keskuses Tähe 98. Kliinik on väga hästi komplekteeritud, meil on suur valik kvaliteet- ja ravitoitusid, rääkimata tarvikutest.

Oleme tegelikult oma klientidele Tartus teenust pakkunud juba aastast 2017. Kuni selle aasta maini asusime Lõunakeskuses, kuid elu teeb oma keerdkäigud ja nii otsustasime liikuda kliinikuga Karlova linnaossa. Sisuliselt on meie kliinik keset parki, hea parkimiskohaga ning mis kõige tähtsam, ei ühtegi trepiastet.

Suurt rõhku oleme pannud teenuste paljususele. See tähendab, et enamus teenuseid, mida üks loomakliinik pakub, on meil olemas. Oleme loonud tingimused lisaks tavapärastele protseduuridele ka keerulisemate ja steriilsemate toimingute läbiviimiseks.Raskete ning keeruliste protseduuride jaoks on olemas eraldatud steriilne ruum.

Juba üle aasta on meil hea koostöö eksootiliste loomade arsti Kristin Tõnisega, kes teeb vastuvõtte ka meie kliinikus. Kui kodus on papagoi, kameelion, kilpkonn või mõni eksootiline loom, siis on tema just see kõige õigem arst, kelle poole pöörduda. Doktor Piret Tobias on meie kliinikutes lisaks üldarsti ja kirurgi tööle tegelenud ka lemmikloomade hammaste probleemidega. Me ei saaks pakkuda head teenust hamba-hooldusvahenditeta, seepärast kuulub meie töövahendite hulka hambaröntgen, ultraheli hambakivieemaldaja.

Loomaarstile on kõige vajalikumad diagnostikavahendid – nii ultraheliaparaat kui ka digitaalne röntgen annab vajaliku info looma seisundi kohta. Tihti on kriitilise tähtsusega võetud proovide vastused, mida saame siitsamast kliiniku laborist. Meie kasutada on väga kvaliteetsed ja usaldusväärsed seadmed. Kui meie laboris ei ole võimalik proovi teha, siis kasutame koostööpartnerite abi.

Nagu näha, ei ole tegemist ainult kliinikuga. Praegu käivad läbirääkimised loomade massööriga, kes hakkab alates juulist pakku- ma koertele massaaži. Lähemalt saab selle kohta infot kliiniku telefonil, FBs ja kodulehel. Sügiseks loodame valmis saada koertele mõeldud «selvepesuvanni». Läheb ju peagi õues üsna poriseks ning kes käivad koos oma lemmikutega tervisejooksu tegemas või rattaga sõitmas, saavad oma sõbra siin puhtaks pesta ja ka ära kuivatada. Võrreldes varasemaga on meil lisaks lai valik head ja väga head loomatoitu, samuti on olemas ravitoidud. Koos professionaalse nõustamisega saate valida lemmikule parima.

Loomulikult ei puudu jalutusrihmad, puurid, padjad mänguasjad ja hooldusvahendid nii kassidele kui ka koertele. Ka oleme kaubavalikusse võtnud närilistele mõeldud sööki ning lemmikutele vajalikke vitamiine. Nagu öeldud, koos nõustamisega! 

Meie uutele neljajalgsetele klientidele on esmane tervisekontroll tasuta!

Tartus Tähe 98 Forselisuse keskuses E–R 9–19, L 10–16
tel 738 8111, 5393 6397

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *